Vánoční koncerty ve slánském muzeu

Kaple Zasnoubení Panny Marie, 11.—21. prosince 2012

Letos se v muzejní Kapli Zasnoubení Panny Marie uskuteční celkem sedm předvánočních či adventních koncertů.

Můžete si vybrat z této nabídky:

• úterý 11. prosince od 17 hodin – Vánoční koncert ZUŠ Slaný
  • středa 12. prosince od 19 hodin – Lyra da Camera – koncert Kruhu přátel hudby, kde vystoupí Johana Rosick (soprán), Kateřina Chudobová (flétny), Bledar Zajmi (violoncello), Jitka Navrátilová (cemballo)
  • pátek 14. prosince od 16:30 hodin – Veselé vánoce – koncert žáků ZŠ Slaný, Politických vězňů
  • úterý 18. prosince od 17 hodin – Vánoční koncert žáků třídy Tamary Bernardové
  • středa 19. prosince od 17 hodin – Flétnový koncert žáků ZŠ Slaný, Rabasova
  • čtvrtek 20. prosince od 18 hodin – Vánoční koncert – vystoupí Consortium Camerale Slanense, dětský pěvecký sbor Sluníčko ZŠ Kladno a flétnový soubor ZŠ Kladno
  • pátek 21. prosince od 19 hodin – Vánoční koncert – Simona Klímová a její host Pavlína Jíšová

V kapli je navíc instalována výstava
"50 let Jazz Clubu Slaný", která ve fotografiích a dokumentech představuje dění v této významné slánské kulturní instituci od svého založení v roce 1962 dodnes.

Kaple Zasnoubení Panny Marie