Slaný v minulosti - výstava historických fotografií

V letním období Vás zveme na výstavu historických fotografií ze Slaného. V galerii muzea (2. patro) budou vystaveny snímky datované od konce 19. do 60. let 20. století. Zastoupeni budou autoři známí i méně známí, stejně jako fotografie míst dodnes bezpečně rozpoznatelných i míst, která dnes vypadají zcela jinak. Uvidíte fotky proslulých místních profesionálů, jakými byli František Duras, Eduard Kahler nebo Jaroslav Eisman, ale též amatérů formátu Václava Krupičky. Mezi dosud neviděnými snímky bude moci veřejnost vůbec poprvé spatřit unikátní portrétní fotografii slavného českého fotografa Františka Drtikola. V průběhu výstavy bude rovněž vyhlášena soutěž o nejzajímavější současnou fotografii Slaného.

Výstavní galerie muzea, 12. června—31. července 2013

Slaný v minulosti - výstava historických fotografií