Mám malý stan

Ve obou výstavních sálech muzea je od června instalována velká letní výstava, jejíž název Mám malý stan záměrně evokuje všemi oblíbené letní kratochvíle. Výstavu můžete navštívit od 22. června do 3. září 2016, galerie a výstavní síň slánského muzea.

Velká letní výstava v muzeu bude věnována všemožným letním kratochvílím včetně spolkového života, trampingu či skautingu
Středa 22. červnasobota 3. září 2016 Výstavní sály muzea 274 01 Slaný, CZ

Výstava je rozdělena do dvou částí a koncipována humornou formou a určitě potěší děti – ale i dospělí rádi zavzpomínají nejen na své mládí a časy minulé.

V první části – galerie, vystavované předměty připomínají letní zábavy a rekreaci v době dávné i nedávné. Exponáty ze sbírek muzea jsou doplněny vzácnými předměty zapůjčenými soukromými sběrateli.

Na galerii navazuje pohled do minulosti kempování a s ním související aktivity ve výstavní síni.

Vernisáž výstavy proběhne ve středu 22. června od 17 hodin.

Fotogalerie z vernisáže: Mám malý stan

Mám malý stan

Mám malý stan