Laura a její koncert pro muzeum

Oslava začátku prázdnin a konce školního roku bude ve Slaném tradičně patřit koncertu. Pátek 30. června 2017 od 17 hodin, Masarykovo náměstí.

Oslava začátku prázdnin a konce školního roku bude ve Slaném tradičně patřit koncertu, kterým naše muzeum vystupuje ze své historické budovy, aby ve spolupráci s Městem Slaným na slánském „rynku“ představilo nejen oblíbené místní kapely, ale i stálici české hudební scény od závěru 80. let do současnosti, kapelu, která ve Slaném ještě nikdy nevystoupila a slibuje atraktivní kombinaci rocku, popu, soulu a reggae – jedinečná Laura a její tygři!

Kromě pestré rytmické hudby a černobílého ustrojení je rozeznávacím znakem kultovní kapely také mladá charismatická zpěvačka Lucie Bakešová, známá mj. díky svému úspěšnému angažmá v pěvecké soutěži Hlas Československa. Laura se svými tygry má za sebou již desítku alb, a také novým videoklipem dokazuje, že je stále ve formě!

Vzhledem k tomu, že letošní koncert je současně zahájením slánského festivalu Music on the Square a ohlášením letních prázdnin, pojali jsme celou akci ve větším stylu než obvykle a pozvali pouze velké hudební sestavy. Před Laurou proto vystoupí žánrově spřízněná „nejzábavnější slánská skupina“ Rastafidli Orkestra (reggae/dub/ska) a celý program v 17 hodin zahájí Big Band Beta Slaný s jazzově-tanečními songy.

Masarykovo náměstí je pro veřejnost samozřejmě otevřené po celý den. Od 15 hodin bude nabízet své služby řada převážně místních stánků. Občerstvení zajišťují Prostor Podpovrchem, Jazz Café Fany, Kantýna Jan Kubr a kavárna Prostor. Dětem, mládeži i dospělým svou nabídku už odpoledne představí Informační centrum pro mládež Slaný, Back on Trees, Ostrov Slaný, Zahrada – Centrum osobního rozvoje, Viola Art, Jantopa Ateliér a Kreativní svět.

Přibližný časový harmonogram:

• Beta Big Band Slaný – 17:00
  • Rastafidli Orkestra – 19:00
  • Laura a její tygři – 21:00
  • Předpokládaný konec akce je po 22. hodině.

Akci finančně podporuje Město Slaný. Vstupné na akci je zdarma.

Laura a její koncert pro muzeum