Kulturní život v Slaném

Ve výstavní síni muzea v prvním patře budovy bude otevřena nová výstava. Pod názvem Kulturní život v Slaném Vám představujeme soubor starých plakátů ze sbírek muzea. Výstavní síň slánského muzea, od 24. února do 9. dubna 2016.

Kulturní život v Slaném
Středa 24. únorasobota 9. dubna 2016 Výstavní síň v 1. patře muzea 274 01 Slaný, CZ

Poutače zvou zejména na akce typu šibřinky, divadelní představení, plesy, koncerty apod., konané od 80. let 19. století. Výstava je doplněna o drobné exponáty v návaznosti na recenzovanou kulturní událost. Vidět zde můžete taneční střevíce, propagační materiály k známé akci Lepší Slaný a další.

Retro výstavu bude možné shlédnout do soboty 9. dubna.

Kulturní život v Slaném

Kulturní život v Slaném
Výstava plakátů jako inspirace pro výtvarný seminář slánských gymnazistů pod vedením Mgr. Petry Horákové