Koncert ke 130. výročí otevření muzea

čtvrtek 30. června 2016, Masarykovo náměstí a atrium muzea

Na závěr školního roku pořádáme ve čtvrtek 30. června na Masarykově náměstí pátý ročník Koncertu pro muzeum, letos věnovaný 130. výročí otevření muzea veřejnosti (1886). Koncert v 17 hodin zahájí stále známější slánský folkař
Pokáč. Další kapela, která se na náměstí představí, bude Dobré ráno blues band. Bluesová kapela je slánskému publiku dobře známá a baví zejména neotřelým vystupováním. Hlavními hvězdami koncertu bude jedna z nejlepších českých funky kapel Juicy Freak s půvabnou afroamerickou zpěvačkou Marianou Wesley. Hudba kapely spojuje též prvky acid jazzu, soulu a blues. Na náměstí nebudou chybět stánky s občerstvením, zábava pro děti a mládež. V atriovém dvoře vznikne tradičně odpočinková zóna, kde budou vytvářet atmosféru především mezi místními oblíbení DJs Annita a ahZ. Na náěmstí můžete přijít už odpoledne, své stánky zde totiž rozbalí Sýrárna u tržiště, sdružení Prostor / Prostor podpovrchem, Jazz Café Fany, Dobrá sezóna, Moustache Pizza, Konopná lékárna Slaný, Infomační centrum mládeže, Zahrada - centrum osobního rozvoje a Viola Art. Koncert proběhne za finanční podpory Středočeského fondu kultury a obnovy památek.

plakat-2016-koncert-LOGA