Kája Saudek - křest knihy Lips Tullian - další dobrodružství a komentovaná prohlídka výstavy

doprovodný program k výstavě, čtvrtek 12. prosince 2019 od 17 hodin, galerie muzea

Zveme vás do galerie muzea na komentovanou prohlídku výstavy Káji Saudka a křest zbrusu nové knihy Lips Tullian - Další dobrodružství, která nabídne dosud souborně nevydané příběhy oblíbeného komiksového hrdiny - loupežníka. Na akci bude jedinečná možnost koupě této nové knihy s výraznou slevou. Současně budete mít možnost si knihu nechat podepsat zástupci rodiny Saudkových, kteří knihu představí a provedou vás výstavou. Vážné zájemce o účast na akci žádáme, aby se předem nahlásili na e-mail HrabankovaB@seznam.cz nebo tel.: 603 105 042.

Kája Saudek Lips Tullian Další dobrodružství