Dny polské kultury: Ekoglass Festiwal

Dny polské kultury ve Slaném (www.polsko.slansko.cz) – Zahájení výstavy uměleckého skla – polských, českých a slovenských sklářů – které vzniklo během druhého ročníku festivalu uměleckého skla Ekoglass Festival. Galerie Vlastivědného muzea 19. dubna v 16.30. Výstavu můžete zhlédnout do 5. května 2010.

Pondělí 19. dubnastředa 5. května 2010 Galerie muzea 274 01 Slaný, CZ

Výstava uměleckého skla – polských, českých a slovenských sklářů – které vzniklo během druhého ročníku festivalu a workshopu uměleckého skla Ekoglass Festival 2009, který se konal v Lesní Huti v Szklarské Porębě a také v Huti křišťálového skla Julia v Piechowicích.

Vystavují: Andrej Nemeth (cz), Beata Damian-Speruda (pl), Igor Wójcik (pl), Jakub Berdych (cz), Jiři Šuhájek (cz), Karolina Spiak (pl), Maciej Zaborski (pl), Małgorzata Dajewska (pl), Mariusz Łabiński (pl), Martin Muranica (sk), Marzena Krzemińska (pl), Oldřich Pliva (cz), Patrik Illo (sk).

NOVÁ VARŠAVA – výstava Ekoglass je doplněna kolekcí fotografií Wojciecha Kryńského, které představují současnou Varšavu s důrazem na moderní výstavbu.

Fotogalerie z výstavy: Dny polské kultury — Ekoglass Festival